Linki sponsorowane

Prawdziwe kredyty bez zaświadczeń o dochodach – Getin Bank

Kredyt bez zaświadczeń to wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie chcą sobie zawracać głowy zbędnymi formalnościami. Coraz więcej banków już odeszło od tradycyjnej procedury udzielania kredytu i kredyty na mniejsze kwoty udziela na uproszczonych zasadach.

4 komentarzy


Kredyt w Provident na cotygodniowe raty – szybka pożyczka do domu

Kredyt w Providencie. Provident zaliczany jest do najbardziej znanych instytucji pozabankowych w Polsce. Jest szczególnie aktywny na rynku kredytów konsumpcyjnych.

4 komentarzy


Pożyczka dla osób prywatnych nie w banku – bez sprawdzania baz bik i krd

Wielu z nas jest zainteresowanych szybkimi pożyczkami bez zaświadczeń o dochodach i bez BIK. Jeżeli wiemy, że nasza historia finansowa w Biurze Informacji Kredytowej nie przedstawia się najlepiej, nie mamy nawet po co iść do banku

9 komentarzy


Kokos.pl – szybka pożyczka prywatna przez internet – czy dostanę bez bik

Jeszcze parę lat temu ciężko było znaleźć uczciwe oferty pożyczek prywatnych. W internecie można było znaleźć mnóstwo ofert pożyczek. Jednak nikt nie był w stanie zweryfikować czy osoby oferujące pożyczkę są uczciwe czy nie.

14 komentarzy


Kto naprawdę daje pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach

Banki – jak to z nimi naprawdę jest? Wiele osób twierdzi, że różnice pomiędzy poszczególnymi bankami w zdecydowanej większości przypadków są naprawdę znikome.

3 komentarzy


Na co zwracać uwagę w umowie kredytowej? Co trzeba sprawdzać?

Umowa o kredyt – na co uważać? Kiedy decydujesz się na zaciągnięcie zobowiązania finansowego, udajesz do banku i wypełniasz wniosek kredytowy, a następnie cieszysz, że wydał on pozytywną decyzję – pamiętaj, że pozostaje Ci jeszcze do podpisania umowa.

3 komentarzy


Akcje Poczty Polskiej na sprzedaż? Gdzie i za ile można kupić?

Pocztę Polską czekają zmiany. Prezes zapowiedział, że zadebiutuje ona na giełdzie na przełomie 2013 i 2014 roku, jednakże do tego czasu musi nastąpić jej restrukturyzacja, co pozwoliłoby na zdobycie dobrych i stabilnych wyników.

3 komentarzy


Gdzie można znaleźć szybką pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach

Do którego banku się udać? Z początku może się nam wydawać, że wszystkie bankowe oferty szyte są na jedną miarę. W rzeczywistości jednak sytuacja ta wygląda zdecydowanie inaczej.

3 komentarzy


Dobry kredyt bez zaświadczeń o zarobkach na nowy samochód

O kupnie auta słów kilka. Chcąc kupić nowy samochód podejmowaną decyzję powinniśmy odpowiednio przemyśleć. Przecież żadnym problemem w

3 komentarzy


Forum kredytowe z pożyczkami bez zaświadczeń – chwilówki online

Po pomoc zgłośmy się na forum internetowe. Popadnięcie w bankowe tarapaty jest zdecydowanie łatwiejsze, niż mogłoby się to nam początkowo wydawać.

5 komentarzy