Gdzie znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny w internecie – ranking ofert bankowych

Procedura przyznawania wszelakich kredytów jest zawiła dla większości z nas. Pierwsze problemy można napotkać już w chwili wyznaczania zdolności kredytowej. Przygotowywanie wszelkich dokumentów jest szczególnie czasochłonne w przypadku kredytów hipotecznych.

Na przykład sprawa się często komplikuje, gdy należy pozyskać niezbędną dokumentację od dewelopera. Jednak wymagania oraz procedury bankowe różnią się od siebie. W ostatnim czasie doradcy finansowi Home Broker przygotowali raport dotyczący szybkości przyznawania kredytów hipotecznych w polskim sektorze bankowym. Na tle innych banków działających w naszym kraju, tempem procesowania wniosków wyróżnia się Bank Pekao S.A. Na podium rankingu znalazł się także Getin Bank oraz ING Bank Śląski.

Według autorów raportu, od chwili złożenia wszystkich dokumentów do wypłaty środków na konto dewelopera(lub sprzedającego) mija 31 dni. Natomiast w Banku Pekao S.A. ten proces zajmuje ok. dwa tygodnie. Pekao S.A. szczególnie uprościł procedury w kredytach hipotecznych do 300 tysięcy złotych.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Gdzie znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny w internecie - ranking ofert bankowych, 8.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a Reply