Linki sponsorowane

Gdzie łatwo dostanę kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych – bank BPH

Jesteś zadłużony po uszy i chciałbyś jakoś wyjść z tych długów? Może warto pomyśleć nad kredytem konsolidacyjnym? Pozwoli on nie tylko spłacić dotychczasowe zobowiązania ale również zmniejsza wysokość rat. Jednym z atrakcyjniejszych kredytów na rynku jest kredyt konsolidacyjny w Banku BPH.
Kredyt ten udzielany jest na okres nawet 96 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu wynosi 120 tysięcy złotych. Nie ma ograniczenia co do liczby kredytów, które chcemy spłacić. Możemy jednorazowo spłacić kredyt zaciągnięty na karcie kredytowej jak również kredyt gotówkowy zaciągnięty w innym banku. Jeśli raty spłacane w innych bankach przewyższają nasze zdolności finansowe, wówczas możemy wnioskować o wydłużenie czasu spłaty. Dzięki temu raty będą niższe i będą stanowić mniejsze obciążenie dla domowego budżetu.

Kredyt konsolidacyjny to idealne rozwiązanie dla osób zadłużonych. Bank wówczas badania zdolność kredytowa klienta nieco inaczej i z nieco większym przymrużeniem oka. W ramach kredytu konsolidacyjnego można ubiegać się o dodatkową gotówką, która możemy przeznaczyć na dowolny cel. Pieniądze możemy przeznaczyć na zakup samochodu, remont mieszkania lub wakacje.

O kredyt może ubiegać się każdy kto posiada już jeden kredyt i chciałby go szybciej spłacić. Jednakżeby żeby złożyć wniosek kredytowy musimy mieć ukończone 18 lat i być obywatelem polski. Należy również posiadać stałe źródło dochodu. Może być to umowa o pracę, emerytura, renta lub zasiłek. Bank akceptuje bardzo różne źródła dochodu.

Kredyt konsolidacyjny w banku BPH jest kredytem bardzo elastycznym. To klient decyduje o wysokości miesięcznej raty i okresie kredytowania. Parametry kredytu może dopasować do swoich potrzeb. Bank zapewnia jednak, że kredyt udzielony w ramach kredytu konsolidacyjnego będzie korzystniejszy niż tradycyjny kredyt gotówkowy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 7.4/10 (7 votes cast)
Gdzie łatwo dostanę kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych - bank BPH, 7.4 out of 10 based on 7 ratings

7 thoughts on “Gdzie łatwo dostanę kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych – bank BPH”

  1. jeśli jest KTOŚ kto udzieli mi kredytu konsolidacyjnego, a raczej pomoże przy uzyskaniu takiego kredytu gotowa jestem solidnie wynagrodzić. To co jest napisane w tym artykule to tylko teoria. Uzyskanie takiego kredytu jest nie mozliwe.

  2. całkowita prawda , konsolidacja jest tylko dla tych którzy duzo zarabiaja, maja zdolnosc kredytowa, i nie maja problemu ze spłata kredytów a wszyscy inni do odstrzału . Ja też z jestem gotowa wynagrodzić kogos kto może mi pomóc uzyskać konsolidacje + dodatkowa gotówka

  3. sama szukam konsolidacji od 2miesięcy i nie mogę nigdzie otrzymać pomocy,niechcę nikogo naciągac tylko spłacić zobowiązania i mieć jedno,dodatkowe pieniądze są mi też potrzebne.Wiadomo że jestem gotowa wynagrodzić kogoś kto mi pomoże

  4. Żeby dostać kredyt konsolidacyjny też trzeba spełniać określone warunki, więc jeśli ktoś jest zadłużony po uszy, ma niskie dochody i zerową zdolność kredytową, raczej nie ma szans, więc pisanie, że to tylko teoria jest mocno naciągane… i pewnie napisane przez kogoś, kto już utonął w długach i może jeszcze figuruje w bik lub krd

  5. witam serdecznie jestem zainteresowana kredytem konsolidacyjnym i z możliwością dobrania dodatkowej gotówki, ewentualnie chciałbym dowiedzieć się na jakich zasadach by się to odbywało. Pozdrawiam Agnieszka Matusiak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*