Linki sponsorowane

Który bank może dać refinansowanie kredytu osobie zadłużonej

Refinansowanie kredytu to inaczej zamiana starego kredytu na nowy korzystniejszy. Wiele banków oferuje obecnie kredyt refinansowy. Pomimo, że jego nazwa nie jest tak powszechnie stosowana jak kredytu konsolidacyjnego, to kredyt refinansowy jest popularniejszy. Mianem kredytu refinansowego możemy nazwać każdy kredyt, który jest udzielony w nowym banku na lepszych warunkach niż poprzedni kredyt. Jednak żeby mówi o refinansowaniu, nowy kredyt musi być zaciągnięty w konkretnym celu- w celu spłacenia starego kredytu.

Tańszy kredyt

Kredyt refinansowy podobnie jak kredyt konsolidacyjny to kredyt, który istnieje po to byśmy na nim skorzystali. Z założenia powinien być on tańszy, wygodniejszy i mniej skomplikowany. W przypadku dobrze wybranego kredytu refinansowego można zmniejszyć raty nawet o 30%.

Zanim jednak zdecydujemy się na refinansowanie kredytu mieszkaniowego lub na budowę domu, należy się dobrze zastanowić czy oferowane obecnie produkty kredytowe są korzystniejsze niż ten, który obecnie spłacamy. Każdy wybór kredytu hipotecznego jest dobrze przemyślany. Taki kredyt zazwyczaj wybieramy nawet kilka tygodni, zanim na któryś się zdecydujemy. Dlatego zanim wybierzemy kolejny kredyt, tym razem refinansowy równie pilnie powinniśmy przyłożyć się do znalezienia odpowiedniej oferty.

Dodatkowy kredyt gotówkowy na dowolny cel

Plusem w przypadku kredytu refinansowanego jest to, że dodatkowo klient może pożyczyć gotówkę na dowolny cel. Wówczas kredyt refinansowy przyjmuje formę kredytu konsolidacyjnego. W jednej racie wtedy spłacamy zaległy stary kredyt oraz nowy kredyt gotówkowy. Banki zazwyczaj nie robią problemów i pożyczają bez problemu gotówkę na dowolny cel, jeśli klient zgodzi się rozłożyć kredyt na większą liczbę rat.

Kredyt refinansowy tylko dla zadłużonych

Kredyt refinansowy jest już z reguły stworzony z myślą o osobach zadłużonych. Jest po to by pomóc, im uporać się z dotychczasowymi długami. Jeśli osobie zadłużonej, uda się dobrze refinansować stary kredyt, nie musi się obawiać o przyszłe raty. Doradca w banku z pewnością wyliczy ratę w takiej wysokości, by klient nie miał problemów z jej spłatą.

Refinansować możemy nie tylko kredyt mieszkaniowy czy na budowę domu. Kredytem refinansowym możemy również spłacić inne kredyty takie jak kredyt inwestycyjny w przypadku firm, kredyt samochodowy, kredyt na zakup aktywów itp.

Dłuższy okres spłaty czy kredyt walutowy?

Refinansować kredyt warto wówczas gdy nowy kredyt będzie oferowany na lepszych warunkach, niż kredyt dotychczasowy. Ponadto banki umożliwiają również przewalutowanie kredytu. Możemy wybrać kredyt we frankach, w złotówkach, w dolarach oraz w euro. Jednak przez przewalutowaniem warto się porządnie zastanowić i prześledzić, jak kształtowały się kursy danej waluty w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Musimy pamiętać bowiem o tym, że kredyt spłacamy w walucie obcej, którą musimy kupić za złotówki.

Dużą rolę w kredycie refinansowym odgrywa okres kredytowania. Im dłużej jest spłacany kredyt tym łatwiej będzie wyjść osobie zadłużonej z długów. Większa ilość rat przekłada się na wysokość raty miesięcznej. Niższa z kolei rata to mniejsze obciążenie dla domowego budżetu. Dzięki temu zadłużony już klient banku nie musi szukać wsparcia finansowego w postaci innych pożyczek i kredytów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
Który bank może dać refinansowanie kredytu osobie zadłużonej, 5.5 out of 10 based on 2 ratings

22 thoughts on “Który bank może dać refinansowanie kredytu osobie zadłużonej”

 1. Witam serdecznie mam pytanie jestem zadłuzony na kwote ok 25 tys niemoge uzyskac nigdzie kredytu by wyjsc z długu czy panstwo takiego kredytumi udziela i jakie musiałbym spełnic warunki pozdrawiam. : janexs.73@o2.pl

 2. Witam potrzebuję 80000zł aby pokryc swoje zadłużenie i zacząc od nowa mam firmę ale przez kryzys popadłam w długi jestem bardzo pracowita i na pewno z tego wyjdę tylko potrzebuję zastrzyku pomocy

 3. Znalazłam się w dołku finansowym,poniewaz zwiekszyły mi się wydatki.Mamy z mężem 3000 dochodu miesięcznie a nasze zadłuzenie wynosi ok.50000 tys.Szukamy jakiegoś banku,który skonsolidowałby nam nasze raty tak,aby wyniosły one ok.1000 zł. na miesiąc.Jesteśmy w KRD i tu jest problem,bo jak narazie zaden bank nie chce udzielic nam kredytu.To właściwie paranoja,bo teraz miesiecznie płacimy1800,więc jak miałabym ratę wynoszącą 1000 to tym łatwiej byłoby mi ją spłacać.Mże państwo znacie jakiś bank bądź instytucję,która udzieliłady mi kredytu,żebym mogła pospłacać swoje zobowiazania bądż też skonsolidowałaby mi je.Chętniej wsawałabym co rano i uśmiechała się do świata.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 4. Mam 70000 zadłużenia nie mogę z tego wyjść chciałam wziąć kredyt pod hipotekę nikt mi nie chce pomóc windyfnitykatorzy są niegrzeczni i ciągle mnie straszą popadam już w depresje

 5. potrzebuje kredytu na kwote 97000zł płace rególarnie raty z wyjątkiem teraz bo miałem duży wydatek na naprawe auta.we wszystkich bankach miałem odmowe także potrzebuje pomocy czy ktoś wie jak można dostać kredyt?

 6. Witam potrzebuję 50 tyś aby wyjść na prostą i zacząć żyć bo w tej chwili wegetuję jestem osobą pracującą jestem w stanie spłacać do 500 zł miesięcznie proszę o pomoc zależy mi na czasie bo każdy dzień to większe zadłużenie angela2830@wp.pl

 7. Dzien dobry!
  Chciałabym pożyczyć kwote 20.000 zł lub skonsolidować kredyty na kwotę 70.000 zł.Mój dochód to renta rodzinna stała po zmarłym mężu w wys.1762 zł na miesiąc.Prosze o kontakt na adres Julia.Ola@wp.pl lub tel.(71)7189691.

 8. witam i prosze o pomoc pilnie potrzebuje pozyczyc 10000 na5 lat widnieje w biku prosze o kontakt 728765478

 9. Witam szukam pomocy na wyjście z dołka finansowego.Prowadze działalność gospodarczą i potrzebuje większej sumy gotówki tj.90000tyś.Zpowodu złej histori w bik banki odwracają się plecami i w zasadzie nie ma pomocy z nikąd.W zastaw posiadam park maszynowy .Prosze o pomoc.pinokio13@op.pl

 10. Dzien dobry!
  Chciałabym pożyczyć kwote 40.000 zł lub skonsolidować kredyty.Mój dochód to renta stała po zmarłym mężu w wys.1368 zł na miesiąc.Prosze o kontakt na adres piotr215@wp.pl lub tel.(517-065-453

 11. witam jestem zadłużony na ok 17tyięcy złoty jestem w bik i żaden bank nie chce udzielić mi kredytu bym mógł spłacić zadłużenie posiadam stałą prace (umowa o prace czas nie okreslony) Proszę o pomoc!!mam 24 lata maxi1811@wp.pl

 12. Witam. Tak jak chyba wszyscy, którzy “znaleźli się tutaj” posiadam problemy finansowe. Posiadam firmę, która ma duże szanse bytu Wiem, że mam możliwości rowoju tej firmy i wygenerowania sporych zysków z mojej działalności jednakże na dzień dzisiejszy nie posiadam płynności finansowej. Potrzebowała bym zastrzyku gotówki na zakup materiału i inwestycję w firmę. Moim problemem jest również fakt, iż posiadam wiele innych prywatnych zobowiązań (kredytów, zaległości itp), które “wchłaniają” moje obroty z firmy. Potrzebóję zastrzyku ok 150 tyś zł gotówki na pokrycie długów, wyczyszczenia zobowiązań i aby zostało jeszcze coś na zainwestowanie w firmę. Pomóżcie mi proszę. nakierujcie mnie na jakieś oferty. Wiem, że jeśli nie zrobię teraz czegoś, to moje szanse na rozówj legną w gruzach. Prosze o pomoc

 13. Witam tak jak wszyscy chciałabym zapytac se o kredyt konsolidacyjny jestem zadluzona na 18.000zł nie moge tego spłacac bo raty sa za wysokie. Dochód udokumentowany to 1900netto.Prosze o jakakolwiek odpowiedz czy mogłabym sie starac o taki kredyt. Prosze o pomoc!!! kontakt pod nr tel:534708970 błagam pomózcie mi!!!

 14. Również mam dość spore zadłużenie na chwilę obecną i chętnie bym to wszystko skonsolidował, żeby ułatwić sobie życie. Zastanawiam się jednak, czy zacząć chodzić od banku do banku i modlić się, żeby udzielili mi kredytu, czy od razu iść do jakiejś instytucji pozabankowej, gdzie tych formalności, sprawdzania i analiz będzie dużo mniej, jednak kosztować będzie mnie to drożej…

 15. Witam mam też 80000tyś zadłużenia mam własną posiadłość ,zajętą przez komornika pracujemy na czarno ,bo komornik wszystko zabiera .Błagam pomocy

 16. Witam, szukam z mężem kredytu na kwotę 35-40 tys ,może być konsolidacyjny bez bik na pokrycie zobowiązań, mamy komornika na męza wypłacie a szykują się następni . Mamy na wychowaniu dzieci. Proszę , błagam o pomoc.

 17. Witam! mam 23 lata, żonę, dziecko. Potrzebuję ok. 8 tys na spłatę kredytów i następne 8-12 na zakup samochodu. Oboje z żoną pracujemy, mamy dochodu 4000 netto, żona ma umowę na rok, ja na czas nieokreślony. Żaden bank nie udziela mi kredytu ponieważ mam opóźnienia w bik-u ok 7 dni i jestem za młody. Proszę o kontakt, chciałbym wyprowadzić rodzinę na prostą, ale żaden bank tego nie rozumie. Jestem w stanie spłacić 20 tysięcu przez 3-5 lat.

 18. WITAM SERDECZNIE! Mamy z mężem zadłużenia na ok. 80 tyś złotych oraz duże opóźnienia na kredycie hipotecznym. Czy jest dla nas jakaś szansa na kredyt refinansowy. Wszystkie raty przewyższają nasze dochody i jedna niższa rata była by dla nas ratunkiem. Bardzo proszę o pomoc. Już nie wiem gdzie mamy się udać aby jakoś z tego wyjść.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*