Linki sponsorowane

Jaki znacie i polecacie kredyt dla ludzi nie pracujących na umowę

Pożyczki dla pracujących na czarno. Niestety coraz mniej opłaca się przedsiębiorcom zatrudniać pracowników na podstawie umowy o pracę. Koszty zatrudnienia nowego pracownika, często przewyższają przychody uzyskane z jego pracy. Dlatego też przedsiębiorcy jak mogą zatrudniają pracownika na podstawie tzw. umów śmieciowych. Niektórzy jednak nie chcą od i tak niskiego wynagrodzenia potrąceń na rzecz Urzędu Skarbowego i decyduje się na pracę na czarno. Praca na czarno ma jedną zaletę. W związku z brakiem podstawy prawnej zatrudnienia pracownika, przedsiębiorca ponosi mniejsze koszty. Dzięki temu może zaoferować pracownikowi więcej niż w przypadku umowy. Jednak pracujący na czarno nie mają tak dobrze jak by się mogło wydawać.

Osoby, które pracują nielegalnie mogą mieć problem z otrzymaniem kredytu czy pożyczki. Banki przede wszystkim patrzą na to czy klient ma stałe źródło dochodu. Na podstawie otrzymywanych dochodów oraz okresu zatrudnienia wyliczają zdolność kredytową klienta. Klienci, którzy nie posiadają stałego dochodu są dla banków niewypłacalne. Takie osoby bardzo często mogą się spotkać z wykluczeniem finansowym. Jednak nie wszystkie banki tak samo traktują klientów.

Eurobank ma w swojej ofercie bardzo wiele produktów kredytowych. Oferty są skierowane nie tylko do klientów, którzy osiągają stałe dochody. W swojej ofercie bank również posiada bardzo atrakcyjne kredyty na dowód osobisty. O kredyt może ubiegać się każdy. Kredyty przydzielane są niemal każdemu bez względu na okres zatrudnienia, wysokość dochodów czy formę zatrudnienia.
Minimalna kwota kredytu to 500 zł. Maksymalnie zaś klient może ubiegać się o kredyt w wysokości nawet 20 tysięcy złotych. Do tej kwoty bowiem bank nie wymaga żadnych dokumentów potwierdzających dochód ani żadnych poręczeń.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 8.8/10 (4 votes cast)
Jaki znacie i polecacie kredyt dla ludzi nie pracujących na umowę, 8.8 out of 10 based on 4 ratings

2 thoughts on “Jaki znacie i polecacie kredyt dla ludzi nie pracujących na umowę”

  1. Pracuję na czarno, ale boję się, że za chwilę mogę stracić pracę i dochody. Co będzie,, gdy wezmę pożyczkę w takim niby banku i nie będę mógł spłacić, bo zabraknie mi kasy? Jest jakieś ubezpieczenie albo coś w tym rodzaju?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*