Linki sponsorowane

Dobry kredyt bez zaświadczeń o zarobkach na nowy samochód

O kupnie auta słów kilka. Chcąc kupić nowy samochód podejmowaną decyzję powinniśmy odpowiednio przemyśleć. Przecież żadnym problemem w dzisiejszych czasach nie jest odwiedzenie byle jakiego salonu dealerskiego w celu dokonania zakupu.

My jednak, jako osoby świadome, ustalić powinniśmy sobie pewne kryteria, których to po prostu postaramy się trzymać. Takie działanie pozwoli nam uniknąć sytuacji, kiedy to oczarowani słowami sprzedawcy kupimy coś, co tak właściwie do niczego nam się nie przyda. Warto również pamiętać, by kupować takie auta, na które to nas po prostu stać. Prywatnie nie widzę większego sensu w zaciąganiu kredyty bez zaświadczeń na samochody nowe, co niestety czyni tak wiele osób. Przyszłość bowiem jest nieprzewidywalna.

O ile teraz pochwalić możemy się stałym zatrudnieniem, dzięki któremu to uda nam się spłacić zaciągnięte zobowiązanie, o tyle za lat kilka tak kolorowo może już nie być. Wobec tego lepiej jest sobie kupić model trochę gorszy, jednakże za własne pieniądze. Na uwadze powinniśmy mieć również koszta eksploatacyjne. To chyba logiczne, że kupno auta z dużym silnikiem pociągnie za sobą równie spore wydatki. Warto jest mieć to na uwadze podczas dokonywania wyboru. Pojemność silnika ma również wpływ na wysokość składki.

3 myśli nt. „Dobry kredyt bez zaświadczeń o zarobkach na nowy samochód”

  1. Czy wzięcie kredytu bez zaświadczeń możliwe jest tylko w parabankach? Pracuję, mam dochody, jednak centrala mojego pracodawcy mieści się w Warszawie i tylko tam mogą wystawić mi zaświadczenie, co jest nieco kłopotliwą sprawą. Mogę przedstawić wyciąg z banku, rachunki, cokolwiek, aby udokumentować swoje dochody. A pilnie potrzebuję kupić nowy samochód, bo poprzedni poszedł do kasacji… 🙁

  2. kredyty samochodowe są bardzo trudne do otrzymania 🙁 starałem się kilka razy i wciąż jakieś problemy, odmowa itp.
    czy w ogóle mam jakąś szansę na taki kredyt? pracuję, mam dochód, tylko nie wszystko zarabiam na legalu, bo szef oszczędza na zusie. może znacie jakąś firmę w olsztynie???

  3. Czy znacie jakąś dobrą firmę w Poznaniu, która udziela kredytów na zakup samochodu bez skomplikowanych formalności? Szukam ciekawej oferty, auto już sobie prawie upatrzyłem, ale potrzebna jest kasa. Podpowiecie coś? Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*