Linki sponsorowane

Kredyt w Provident na cotygodniowe raty – szybka pożyczka do domu

Kredyt w Providencie. Provident zaliczany jest do najbardziej znanych instytucji pozabankowych w Polsce. Jest szczególnie aktywny na rynku kredytów konsumpcyjnych. W 15 letniej historii instytucja ta pozyskała ponad 2,5 mln klientów w naszym kraju. W działaniu Provident posiłkuje się armią 9 tysięcy przedstawicieli z całej Polski.

Usługi kredytowe w parabankach to doskonała alternatywa dla osób wykazujących średnie dochody i nie dysponujących odpowiednim zabezpieczeniem dla zaciągniętego zobowiązania w tradycyjnych bankach. Pożyczki w niewielkiej wysokości udzielane przez Providenta, można przeznaczyć na dowolny cel-według naszego uznania. Spłata zobowiązania odbywa się w cotygodniowych odstępach czasowych-osobista i indywidualna obsługa w domu pożyczkobiorcy.

Kredyt w Providencie- główne cechy:

– minimum formalności
– szybka decyzja kredytowa
– pieniądze na dowolny cel
– osobista obsługa w domu
– cotygodniowe raty
– kredytowanie od 300 do 7 tysięcy złotych
– opłata przygotowawcza 5 procent wartości pożyczki

4 myśli nt. „Kredyt w Provident na cotygodniowe raty – szybka pożyczka do domu”

  1. Ile to już lat oni istnieją na polskim rynku? Będzie już chyba grubo ponad 10…? Pamiętam, że gdy nieśmiało zaczynali swoją działalność, mało kto wróżył im sukces, bo system, który wdrażali wydawał się dość dziwny – te cotygodniowe spłaty, dostawa do domu itp. Fajnie, że im się udało. Przynajmniej jest jakaś alternatywa dla banków.

  2. Ostatnio natrafiłem na porównywarkę pożyczek pozabankowych i ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że provident jest najtańszy! Oczywiście wyłącznie w tej opcji przelew, którą tak trudno otrzymać:/

  3. Nie wiem jak w innych miastach, ale w Krakowie Provident nie cieszy się popularnością z powodu pewnej oszustki, która będąc pracownicą tej firmy dopuszczała się oszustw i cierpieli na tym zwykli ludzie. Plotka szybko poszła w świat i wielu zraziło się do Providenta.
    Maciek

  4. Czy w Kielcach istnieje jeszcze jakiś przedstawiciel Providenta? Kiedyś było ich dużo w mojej okolicy, a ostatnio szukałem ogłoszeń i nic nie znalazłem. Przecież nie będę szukał kogoś z drugiego końca miasta… Podpowiedzcie mi coś.
    Pozdrawiam Arek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*