Linki sponsorowane

Archiwum kategorii: Porady dla ludzi bez pracy

Szukam pomocy finansowej przy rozkręcaniu własnego biznesu

Zazwyczaj zaciągnięcie jakiegokolwiek zobowiązania kredytowego kojarzy nam się ze straceniem płynności finansowej. Często jednak bywa inaczej, a na kredyt decydujemy się ze względu na, choćby, chęć otworzenia własnej firmy. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na wyciągnięcie kilku, kilkunastu czy też kilkudziesięciu tysięcy złotych na start, by móc rozkręcić swój własny biznes. Dlatego też całkiem sporo osób w takiej sytuacji decyduje się na rozmaite kredyty bankowe, które to w tej sytuacji mają im po prostu pomóc.

Kredyty – warto, czy nie warto zaciągać?

Nauczeni doświadczeniem powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że każdy medal ma dwie strony. Nie inaczej będzie w tym przypadku. O udzieleniu kredytu, bądź też odrzuceniu złożonego wniosku, bardzo często decyduje dobrze napisany biznesplan. Nawet kiedy na papierze wszystko wychodzi nam bardzo dobrze, to w rzeczywistości sytuacja może wyglądać zgoła inaczej.

Nikt nie zagwarantuje nam przecież, że odniesiemy sukces, gdyż byłoby to po prostu niedorzeczne. Jeśli nasz pomysł skończy jako wielki niewypał, to pozostaniemy z zaciągniętym kredytem, który to przecież trzeba będzie spłacić. Wobec tego widzimy, że zobowiązania względem banku to naprawdę nie są żarty, toteż wypadałoby każdą decyzję dobrze przemyśleć.

Kto pożycza prywatnie gotówkę przez internet – jak się zabezpieczyć

Prywatne pożyczanie pieniędzy przez internet staje się już normalnym zjawiskiem i nikogo nie dziwią ogłoszenia typu pożyczki społecznościowe lub pozabankowe pod zabezpieczenie wekslowe. Internet nie jest już kojarzony przez przeciętnego Polaka jako tylko narzędzie do rozrywki, ale coraz częściej zauważamy , że tam można pozyskiwać środki finansowe. Pomijając oczywiście aspekt czysto biznesowy czyli zarabianie pieniędzy na stronach internetowych to w sieci można także znaleźć rzeczywiście oferty na pożyczanie pieniędzy od osób prywatnych.

Takie serwisy wzbudzają coraz więcej emocji i są wręcz oblegane przez tych, którzy nie mogą lub nie chcą liczyć na nasze polskie banki. Jednak ten interes działą także w drugą stronę bo skoro są osoby potrzebujące pożyczyć gotówki to jest jasne, że znajdą się osoby, które będą potrafiły zrobić na tym interes. To najbardziej banalna zasada działająca w każdym biznesie. Jeśli jest na coś popyt to trzeba się zająć podażą i zacząć zarabiać na tym dobre pieniądze.

Oczywiście nie jest to biznes taki łatwy jakby się wydawało bo trzeba mieć na uwadze wysoką niespłacalność pożyczek przez pożyczkobiorców. Jeśli chcemy pożyczać nasze pieniądze prywatnie na procent to musimy mieć dobry pomysł na zabezpieczenie naszych funduszy tak żeby nie tracić tylko zawsze zarabiać. Trzeba mieć także własny i sprawdzony system windykacji bo nie możemy przepuścić ani złotówki, która wyszła z naszej kieszeni.

Potrzebuję pilnie pomocy finansowej, popadłem w bardzo duże długi

Przeglądałem dzisiaj jedno z największych for finansowych w Polsce i to co od razu mi się rzuciło w oczy to nieustanne zapytania w tematach zaczynające się od słów „kto pomoże mi spłacić długi?”. Tak naprawdę nie bardzo już wiem po co mam na te fora wchodzić skoro tam zaglądają głównie osoby zadłużone po uszy we wszystkich możliwych bankach i instytucjach pozabankowych. Ja interesuję się finansami i szukam ciekawych informacji, a nie tylko ogłoszeń ludzi potrzebujących pomocy finansowej.

Czas chyba pomyśleć o tym żeby założyć własne forum o tematyce biznesowo – finansowej i pilnować żeby nie zamieniło się w jeden z wielu serwisów ogłoszeniowych dla osób z nie kontrolowanym zadłużeniem. Ja też czasem miewam mniejsze lub większe kłopoty finansowe jednak staram się zawsze kontrolować swoje wydatki i nie potrzebuję nikogo błagać o pomoc ani w realnym świecie ani w tym wirtualnym na znanych i cenionych forach ekonomicznych.

Pozwoliłem sobie na napisanie takiego artykułu właśnie po to żeby kolejny raz zaapelować do naszego społeczeństwa o kontrolę własnych wydatków i o to żeby nie brali pożyczek i kredytów na byle co. Przecież oczywiste i logiczne jest to, że każde pożyczone pieniądze wcześniej czy później będzie trzeba zwrócić zgodnie z zapisami w umowie pożyczki czyli w odpowiednim terminie oraz z doliczonymi odsetkami i prowizjami za udzielenie takiej pożyczki.

Kto daje pożyczki chwilówki przez internet tylko na dowód osobisty

Pożyczki gotówkowe tylko za okazaniem dowodu osobistego najczęściej dostępne są dla zaufanych klientów banków. Zaufany klient to taki, który regularnie pożycza pieniądze i nigdy nie spóźnia się ze spłatą żadnej raty.Wcale nie jest tak, że banki nie lubią kogoś i źle patrzą za to, że często pożycza się pieniądze. Jest zupełnie odwrotnie bo banki kochają wręcz tych, którzy non stop coś pożyczają i oddają zawsze w terminie co do grosza kapitał wraz z odsetkami.

Sam doświadczyłem czegoś takiego kilkakrotnie, gdy potrzebowałem pilnie pożyczyć gotówki. Zawsze pamiętałem żeby nigdy nie spóźnić się do banku z żadną ratą i jak któregoś dnia byłem w potrzebie to otrzymałem sporą sumę pieniędzy dosłownie w kilkanaście minut za okazaniem dowodu. Oczywiście potem na spokojnie znalazłem tańsze rozwiązanie i pożyczyłem pieniądze w innym banku na to żeby oddać tą szybką pożyczkę na dowód.

Kredyty i pożyczki na dowód można także uzyskać w takich instytucjach finansowych jak provident lub na przykład w internecie w serwisach typu sms365 lub smskredyt. Jednak to są totalnie drogie rozwiązania i jeśli mamy trochę czasu żeby znaleźć tańsze to szukajmy i próbujmy innych rozwiązań. Jednak pamiętajmy, że najlepszym rozwiązaniem na przyszłość żeby szybko i bezboleśnie znaleźć kredyt lub pożyczkę na dowód jest wywiązywanie się z terminów płacenia wszystkich swoich zobowiązań finansowych.

Pewne pożyczki pozabankowe dla ludzi nie mających stałej pracy

Niektórym wydaje się, że najważniejszym kryterium przyznania pożyczki na dowolny cel jest posiadanie zaświadczenia o dochodach wynikających z umowy o pracę. Dlatego boją się nawet udać do banku bo z góry zakładają, że dostaną odmowną odpowiedź i żaden bank nie będzie chciał im pożyczyć pieniędzy.

Oczywiście jest to błędne założenie ponieważ dzisiaj pożyczaniem pieniędzy zajmują się nie tylko banki. Po drugie banki także dostosowują swoje oferty do realiów dzisiejszego świata i konstruują takie oferty jak na przykład pożyczka lub kredyt gotówkowy pod zastaw nieruchomości lub samochodu. Wtedy właśnie nie jest badana nasza zdolność kredytowa, a co za tym idzie nikt nie sprawdza czy i jaką mamy umowę o pracę.

Wracając jednak do instytucji nie będących bankami to na pewno warto zwrócić uwagę na takie firmy jak provident lub kokos. To duże parabanki , które mają ogromny kapitał i zajmują się właśnie pożyczaniem pieniędzy dla tych , którym banki nie chcą udzielać kredytów. Oprocentowanie tych pożyczek jest wyższe jednak niż tych bankowych popartych umową o pracę jednak jeśli nie mamy innego wyjścia to jesteśmy na nich zdani.

Mamy także internet i tam są portale społecznościowe, które zajmują się pośredniczeniem w pożyczkach i dzięki nim także jest możliwość pozyskania potrzebnych nam środków finansowych. Jeśli podejdziemy do nich ze zdrowym nastawieniem i nie będziemy oczekiwać cudów to możemy pożyczyć pieniądze na naprawdę przyzwoitych warunkach. Pamiętajmy, że cuda się nie zdarzają i nikt nie jest Janosikiem tylko każdy jako cel pożyczania nam pieniędzy ma na pierwszym miejscu zarobienie swojej prowizji w postaci oprocentowania.

Kredyt bez zarobków – pieniądze nie z banku pod zastaw lub weksel

Co prawda sam nie do końca rozumiem po co ktoś kto nie ma dochodów chce pożyczać pieniądze skoro nie będzie miał z czego oddawać. Przecież jest logiczne, że jeśli nie zarabiamy i nie mamy dochodów to najprawdopodobniej nie będziemy w stanie oddać pożyczonych pieniędzy.

Jeśli jednak rzeczywiście jest nam potrzebna taka pożyczka bez dochodów bo na przykład chcemy ją przeznaczyć na jakąś rewelacyjną inwestycję, która przyniesie nam tak duże zyski , że spokojnie będziemy w stanie ją spłacić no to raczej ciężko będzie to załatwić z bankiem. Banki zazwyczaj w jakiś tam swój sposób weryfikują nasze dochody i na podstawie tego przyznają decyzję kredytową. Nawet jeśli bank nie chce zaświadczeń to chce na przykład żeby na jego konto wpływały nasze wynagrodzenia bo jest to najprostszy sposób na zweryfikowanie naszych dochodów.

Najprostsze sposoby na uzyskanie pożyczki bez dochodów to są pożyczki pod zastaw lub pod weksel. Jeśli mamy coś cennego to możemy pożyczyć pieniądze dając to w zastaw. Mogą to być nieruchomości, samochody, złoto lub coś co ma wartość i w razie czego bardzo szybko można to sprzedać. Nikt przecież nie pożyczy nam pieniędzy na ładne oczy bo każdy chce mieć pewność, że pieniądze do niego wrócą z nawiązką.

Są też takie instytucje jak na przykład provident i z tego co wiem to tam też jest możliwa pożyczka bez dochodów. Koszty i oprocentowanie są tam wysokie jednak jeśli nie mamy innego wyjścia to przywiozą nam nawet pieniądze do naszego domu i wszystkie formalności załatwią podczas jednej wizyty.

Pożyczki od prywatnych osób przez internet – kto mi pilnie pożyczy kasę

Sa takie chwile, że po prostu na gwałt, na już potrzebne sa pieniądze. Powstaje pytanie skąd wziąć szybko pożyczkę, jak i gdzie szybko pożyczyć pieniądze? Oczywiście w bankach można liczyć na pomoc, jednakże czy ona aby na pewno jest taka szybka, jak to pokazują na reklamach.

Kto z prywatnych inwestorów pożycza pieniądze pod zastaw złota

Czy jest szansa na kredyt lub pożyczkę dla kogoś kto nie ma już żadnych możliwości kredytowych w banku. Dodatkowo potrzebuje pilnie pożyczyć nie wielką sumę pieniędzy. Oczywiście warto na początek sprawdzić czy jakaś instytucja pozabankowa da nam szybką pożyczkę lub kredyt na dowód bez sprawdzania w bik lub czy nie da się załatwić na dogodnych warunkach karty debetowej w banku.