Linki sponsorowane

Pożyczka dla osób prywatnych nie w banku – bez sprawdzania baz bik i krd

Wielu z nas jest zainteresowanych szybkimi pożyczkami bez zaświadczeń o dochodach i bez BIK. Jeżeli wiemy, że nasza historia finansowa w Biurze Informacji Kredytowej nie przedstawia się najlepiej, nie mamy nawet po co iść do banku – kredytu w takiej sytuacji nie dostaniemy. Nie wszyscy też mają na tyle wysokie zarobki, aby być w oczach banku wiarygodnym klientem.

Stąd też właśnie bierze się popularność pożyczek pozabankowych, których otrzymanie nie jest uwarunkowane żadną z powyżej wymienionych przesłanek. To powszechnie dostępne usługi, z których możemy skorzystać na wiele sposobów – załatwiając sprawę osobiście w siedzibie firmy pożyczkowej bądź wysyłając smsa lub aplikując o pieniądze za pośrednictwem Internetu. Szybka pożyczka jest ratunkiem w sytuacjach, gdy pieniądze są nam pilnie potrzebne. Możemy mieć pewność, że nie będziemy na nie długo czekać, ponieważ jedną z zasad przyświecających działalności firm pożyczkowych jest upraszczanie wszelakich możliwych procedur. Samo już to, że firmy te ani nie wymagają zaświadczeń o zarobkach, ani nie sprawdzają potencjalnych klientów w BIK daje bardzo dużo.

Zredukowane do niezbędnego minimum formalności to ogromny atut firm pożyczkowych, dzięki któremu systematycznie zyskują one nowych klientów. Przeważnie są to osoby, które zostały odprawione przez bank z kwitkiem – a tych jest coraz więcej, zważywszy na to jak wysokie wymagania mają obecnie banki. Sprostanie im to prawdziwa sztuka, która udaje się tylko wybranym (czytaj: świetnie zarabiającym).

9 myśli nt. „Pożyczka dla osób prywatnych nie w banku – bez sprawdzania baz bik i krd”

  1. Szukam dobrej pożyczki bez zbędnych formalności. Pracuję, jednak mam problemy z załatwieniem zaświadczenia, bo pracodawcę mam w Białymstoku. Czy w takiej sytuacji próbować w parabankach, gdzie takich zaświadczeń nie wymagają? Proszę o podpowiedź…

  2. Witam przez najbliższe dwa lata jestem samotną matką.Potrzebuję pożyczyć 5000,6000zł na dwa,trzy lata.Będe spłacać po 200,250zł.Potrzebuje na wyjście z długów.Mam macierzyński,wychowawczy i alimenty.

  3. Witam.Bardzo prosze o pozyczke bez bik w wys 10 tys zl. Splata do uzgodnienia Pozdrawiam

  4. WITAM CHCIAŁABYM WZIĄŚĆ POŻYCZKE W KWOCIE 3000ZŁ. NA PÓŁTORA ROKU LUB DWA LATA RATY DO UZGODNIENIA

  5. Witam.Bardzo prosze o pozyczke bez bik w wys 6000ZŁ. Splata do uzgodnienia Pozdrawiam

  6. czy wiecie gdzie w Katowicach można dostać tania pożyczkę bez sprawdzania w bazach dłużników? bardzo mi zależy bo mam wydatki, a w bankach nie chcą ze mną rozmawiać 🙁

  7. czy w okolicach Suwałk znajdę jakąś uczciwą firmę udzielającą pozyczek bez sprawdzania w bik? bardzo mi na tym zależy, bo mam jakieś stare, dawno uregulowane zaległości, ale to wciąż wisi w bik – długi dawno pospłacane a w banku nie chcą mnie widzieć 🙁 proszę o jakieś rady!
    pozdro filip

  8. Witam, jestem zainteresowana pożyczką prywatną na procent od osoby prywatnej lub inne na kwotę 25 tys złotych. Okres kredytowania to 3 miesiace.Zwrot razem z procentem na końcu umowy. Zależy mi na czasie. Pożyczka na umowę cywilno-prawną lub inne propozycje ale bez przedpłat. Tylko poważne oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*