Linki sponsorowane

Kto naprawdę daje pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach

Banki – jak to z nimi naprawdę jest? Wiele osób twierdzi, że różnice pomiędzy poszczególnymi bankami w zdecydowanej większości przypadków są naprawdę znikome. W rzeczywistości jednak sytuacja ta lubi wyglądać zdecydowanie inaczej, aniżeli moglibyśmy wywnioskować ze zdania pierwszego.

Wystarczy bowiem spojrzeć na oferty kredyty bez zaświadczeń, by dzięki temu móc przekonać się, że racja leży po mojej stronie. Oczywiście jest to jeden z wielu przykładów, które w tym momencie mógłbym przytoczyć. Nie w tym jednak rzecz. Chciałbym wyuczyć we wszystkich nawyk sprawdzania tego, czy przez przypadek konkurencja nie posiada lepszej oferty. Nikt za nas takich poszukiwań przecież nie wykona i to w naszym własnym interesie powinno leżeć znalezienie najkorzystniejszej dla nas opcji.

W dobie wszechobecnego Internetu nie jest to coś specjalnie trudnego. Bez jakichkolwiek problemów na stronie poszczególnych banków przyjdzie nam znaleźć wszystko to, co będzie nam potrzebne. Mało tego – jeśli nadal nie będziemy czegoś wiedzieć, będziemy mieć jakiekolwiek wątpliwości, to przecież będziemy mogli spytać fachowców na specjalnie do tego celu stworzonych forach. Możliwości jest naprawdę sporo, wystarczy wykazać chęci i po nie sięgnąć.

3 myśli nt. „Kto naprawdę daje pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach”

  1. Potrzebuję niedrogiej pożyczki na remont mieszkania. W banku odsyłają mnie za każdym razem z kwitkiem, znajdując co chwilę jakiś inny pretekst, żeby nie pożyczyć mi pieniędzy. A są mi one bardzo potrzebne. Czy ktoś mi podpowie, gdzie najlepiej próbować załatwiać taką pożyczkę?

  2. Czy zamiast zaświadczenia o zarobkach trzeba przedstawić jakiś inny dokument? Chyba nie wierzą na słowo, że klient zarabia konkretną kwotę i będzie ją spłacał. Jakoś mi to podejrzanie wygląda.Rozumiem, że w przypadku stałych klientów takie praktyki są możliwe, ale chyba nie przy ludziach, których wiarygodności nie sprawdzono wcześniej?
    Jola – Radom

  3. Czy ktoś wie, gdzie mogę pożyczyć 1000 złotych nie przedstawiając zaświadczenia o zarobkach, chodzi mi o Łódź lub okolice. nie mam zbyt ciekawej sytuacji z zatrudnieniem więc szukał łatwiejszego rozwiązania. Może znacie jakieś uczciwe firmy, które udzielą mi takiej pożyczki? Spłacę szybko, bo dochody mam, tylko teraz wpadłem w chwilowy dołek.
    Pozdro
    Leszek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*