Linki sponsorowane

Kokos.pl – szybka pożyczka prywatna przez internet – czy dostanę bez bik

Jeszcze parę lat temu ciężko było znaleźć uczciwe oferty pożyczek prywatnych. W internecie można było znaleźć mnóstwo ofert pożyczek. Jednak nikt nie był w stanie zweryfikować czy osoby oferujące pożyczkę są uczciwe czy nie. Wiele razy zdarzało się, że po uiszczeniu opłaty przygotowawczej pożyczkodawca znikał. Dlatego też korzystanie z takich pożyczek było bardzo ryzykowne.

Od pewnego czasu jednak w Polsce coraz większym zainteresowaniem cieszą się serwisy social lending. Kokos.pl jest jednym z pierwszych popularniejszych serwisów oferujących pożyczki społecznościowe. Umożliwia zarówno otrzymanie pożyczki jak również jej udzielenie. Jest to serwis pełniący rolę pośrednika pomiędzy pożyczkodawcami a pożyczkobiorcami. Po rejestracji w serwisie kokos.pl użytkownicy mogą umieścić ogłoszenie, że potrzebują wsparcia finansowego. Na ogłoszenie odpowiadają potencjalni pożyczkodawcy. Każdy z nich oferuje pożyczkę na pewnych warunkach. Tylko od nas zależy, która z ofert przyjmiemy. Możliwe są również negocjacje pomiędzy pożyczającymi pieniądze a udzielającymi pożyczki.

Ważne by określić cel pożyczki. Pożyczkodawcy muszą wiedzieć na co chcesz pożyczkę przeznaczyć. Dzięki temu można ich przekonać, że pieniądze są ci faktycznie potrzebne i podchodzisz do pożyczki poważnie. Korzystając z pożyczki po raz pierwszy należy liczyć się z tym, że otrzymamy pożyczkę mniejszą niż stali użytkownicy serwisu. Limit pożyczki jest zwiększany sukcesywnie. Dlatego na początek warto zaciągnąć pożyczkę na mniejszą kwotę i spłacić ją jednorazowo by tym samym zbudować wśród inwestorów zaufanie, że jesteśmy rzetelni.

Korzystając z serwisy Kokos.pl musimy pamiętać o tym, że pożyczki oferowane na łamach serwisu są oprocentowane. Nikt bowiem nie poniesie ryzyka i nie pożyczy nikomu pieniędzy w zamian za nic. Minimalne oprocentowanie pożyczki wynosi 1%. Jeśli poszukujemy pożyczki pamiętajmy, że im wyższe oprocentowanie zaoferujemy tym więcej inwestorów będzie chciało nam pomóc. Maksymalne oprocentowanie jednak nie może przekroczyć 24% w skali roku. Dzięki temu, że ustalony jest od górnie limit oprocentowania pożyczkobiorcy mogą czuć się bezpiecznie.

14 myśli nt. „Kokos.pl – szybka pożyczka prywatna przez internet – czy dostanę bez bik”

 1. Witam. Potrzebuje pozyczki w wysokości 400 złotych na leki dla dziecka z atopowym zapaleniem skóry. Prosze o kontakt

 2. Potrzebuję 10000 zł bez BIK na spłatę zobowiązań
  proszę o kontakt

 3. Bardzo potrzebuje kredyt w wys. 150.000zł bez bik na zakup mieszkania bardzo prosze o pomoc (rodzina wielodzietna)

 4. Witam serdecznie Jestem zainteresowana pożyczką bez bik w kwocie 12 tysięcy złotych na spłatę zadłużenia

 5. czy ktoś już korzystał z tej firmy? potrzebuję pożyczyć 1000 złotych, a nie mam takiej możliwości w banku – pytałem już we wszystkich bankach w Kaliszu 🙁 jakie opinie macie o kokos.pl? warto tam pożyczyć kasę?
  radek

 6. Czy łatwo jest dostać pożyczkę w kokos.pl? Jak długo czeka się na decyzję? Poszukuję jakiejś dobrej firmy pożyczkowej. Może być w Koninie, ale też może być jakaś internetowa – wszystko jedno. Będę wdzięczny za każdą wskazówkę, bo bardzo pilnie potrzebuję pieniędzy.
  Pozdrawiam. Adrian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*