Linki sponsorowane

Prawdziwe kredyty bez zaświadczeń o dochodach – Getin Bank

Kredyt bez zaświadczeń to wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie chcą sobie zawracać głowy zbędnymi formalnościami. Coraz więcej banków już odeszło od tradycyjnej procedury udzielania kredytu i kredyty na mniejsze kwoty udziela na uproszczonych zasadach. Do niedawna jeszcze na kredyt na uproszczonych zasadach mogli liczyć tylko klienci, którzy posiadali w tym banku konto osobiste lub korzystali już wcześniej z innych produktów finansowych. Teraz o kredyt bez zaświadczeń można starać się w bankach, które oferują nam kredyt po raz pierwszy.

Kredyt bez zaświadczeń udzielany jest zazwyczaj na oświadczenie o zarobkach. Oznacza to, że klient samodzielnie wypełnia oświadczenie i podpisuje się pod nim. Skraca to czas oczekiwania na kredyt. Nie jest bowiem potrzebna ani pieczęć ani podpis pracodawcy. Jednak pamiętajmy, że składanie fałszywych danych możemy odpowiedzieć przed sądem. Oświadczenie o dochodach zawiera takie dane jak imię i nazwisko, wysokość dochód miesięcznych, wysokość kosztów utrzymania, ilość osób w gospodarstwie domowym oraz okres trwania umowy o pracę lub innej. Na takie oświadczenie składany jest nasz podpis i podpis doradcy bankowego.

Jednym z banków, który oferuje kredyt na oświadczenie czyli bez zaświadczeń jest Getin Bank. Bank ten oferuje różnego rodzaje pożyczek i kredytów. W ich ofercie można znaleźć zarówno szybkie pożyczki gotówkowe jak również kredyty na dowolny cel na wysokie kwoty. Bank nie wymaga żadnych dokumentów stwierdzających wysokość dochodu. O kredyt może ubiegać się każdy kto wylegitymuje się dowodem osobistym i kto posiada stałe źródła dochodu na poziomie minimum 600 zł miesięcznie.

Ażeby wnioskować o kredyt bez zaświadczeń w Getin Banku należy mieć ukończone 25 lat oraz posiadać obywatelstwo polskie. Bank jednocześnie nie przyjmuje żadnej granicy górnej wieku potencjalnego kredytobiorcy. Kredyt udzielany jest bez poręczeń i dodatkowych zabezpieczeń. Klient ma do wyboru kredyt z ubezpieczeniem lub tez nie. Ubezpieczenia gwarantuje terminową spłatę kredytu w momencie utraty pracy przez kredytobiorcę, zdolności do wykonywania zawodu lub śmierci. Ubezpieczenie te tylko nieznacznie podnosi koszty kredytu.

Minimalna kwota kredytu o jaką można wnioskować to 300 zł. Maksymalnie zaś bank może udzielić kredyt nawet na 20 tysięcy złotych. Minimalny okres kredytowania to 3 miesiące zaś maksymalny to 60 miesięcy.

4 myśli nt. „Prawdziwe kredyty bez zaświadczeń o dochodach – Getin Bank”

 1. O ile droższa jest taka pożyczka bez zaświadczeń od takiej gdzie zaświadczenie jest potrzebne? Rozumiem że za takie przyjemności trzeba dodatkowo płacić, bo przecież nie ma nic za darmo, za każde udogodnienie trzeba zapłacić extra, a firmy pożyczkowe też chcą przecież zarobić…
  Pozdrawiam
  Eryk-Poznań

 2. chciałbym pożyczyć pieniądze na zakup narzędzi do ogrodu ale nie mam gotówki, więc w grę wchodzi tylko kredyt
  mam jednak problem bo zdobycie zaświadczenia to spory problem, a zależy mi na czasie, dlatego szukam kredytu bez zaświadczeń – czy łatwo taki dostać? czy wiążą się z tym dodatkowe koszty? proszę o odpowiedź
  a może znacie jakieś uczciwe firmy w okolicach gliwic?
  krzychu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*