Które chwilówki dla zadłużonych są najszybsze -bez bik i krd

Oferty firm pożyczkowych

Które chwilówki dla zadłużonych są najszybsze -bez bik i krd

Postautor: malamegi » 24 mar 2014, 12:49

Z tego co ja się orientuję to w tym całym gąszczu chwilówek przez internet łatwo jest podjąć nie właściwą decyzję i wziąć jakąś chwilówkę, która przysporzy nam tylko kłopotów. Widzę, że sa także istotne różnice w czasie oczekiwania na chwilówkę oraz w tym czy dane firmy pozabankowe pożyczają pieniądze online dla osób nawet bardzo mocno zadłużonych. Ja właśnie mam kłopoty finansowe i to naprawdę spore i chyba jedynym dla mnie rozwiązaniem moga być już tylko jakieś polecane przez was chwilówki. Poradźcie mi jakie polskie lub może zagraniczne chwilówki są najtańsze i najszybsze dla ludzi z bardzo dużymi długami.
malamegi

Bezpieczne chwilówki w Vivus - opinie

Postautor: Twój doradca » 24 mar 2014, 15:41

Bez bik i krd to chyba chwilówki przez internet nie znajdziesz ale ja niedawno brałem pożyczkę w Vivusie. Jakie są moje wrażenia? Czuję się oszukany, bo wszystko wygląda pięknie na reklamach oraz na stronach internetowych, a w praktyce jest zupełnie inaczej. Na stronie internetowej Pożyczkodawcy zaznaczyłem kwotę pożyczki i termin spłaty. Wypełniłem formularz, przelałem pieniądze w celu weryfikacji. Dodam, że całą procedurę wykonywałem w sobotę około godziny 13. I co? I nic!!!! Pożyczkę dostanę nie w 15 minut jak głosi reklama, ale za 2 dni w poniedziałek, ponieważ banki nie dokonują przelewów w soboty czy niedziele. Nie mam o to pretensji, jestem wściekły o brak jakiejkolwiek informacji na stronie Vivusa o takim drobnym niuansie. Gdyby była takowa informacja, wziąłbym pożyczkę z innej firmy, bo pieniądze były mi bardzo potrzebne w sobotę, a nie w poniedziałek.
Twój doradca

Re: Które chwilówki dla zadłużonych są najszybsze -bez bik i

Postautor: syla » 09 lut 2015, 20:52

Ostatnio potrzebowałam kwoty sięgającej prawie 50 000. Troszkę się nachodziłam i napytałam aż trafiłam na pozyczkibezbarier.pl Tak wszystko załatwiłam niemal od ręki. Wniosek wypełniłam on-line. Mają długo okres kredytowania bo do 10 lat a był mi potrzebny jak najdłuższy. No i co ważne niskie oprocentowanie- od 5% o RRSO - 16%, lepsze od wielu pożyczek bankowych. Miałam nie wesołą sytuację włącznie z komornikiem na karku, ale to za długa historia na forum.
syla

Postautor: qrokodyl » 30 cze 2015, 21:44

jak chcesz szybko dostać chwilówke warto wejść tu http://pozyczkichwilowkipoznan.pl/
qrokodyl

Postautor: fibi » 28 lip 2015, 10:41

:) Witam i dziękuję za te przydatne informacje :x
[url=http://www.scntpl.pl/frezowanie-cnc-wielkogabarytowe.html]frezowanie CNC[/url]
fibi

Wróć do Kto oferuje pożyczki dla zadłużonych