Jakie chwilówki są dobre dla ludzi bez pracy - bezrobotnych

Pozostałe informacje

Jakie chwilówki są dobre dla ludzi bez pracy - bezrobotnych

Postautor: Bernard » 24 mar 2014, 21:37

Chwilowo jestem bez pracy i zasilam grono polskich bezrobotnych i chcę dostać chwilówkę gdzieś gdzie jest bezpiecznie i łatwo. Jaka chwilówka jest najłatwiejsza do dostania jeśli się jest bezrobotnym i nikt oficjalnie nie chce już pożyczać pieniędzy? Słyszałem, że są takie specjalne pożyczki pozabankowe i właśnie te firmy oferują chwilówki nawet z dowozem do domu klienta i wystarczy mieć sam dowód żeby dostać od nich pieniądze. Takie chwilówki można brać dosłownie od ręki i mieć nawet sporą gotówkę w kilkanaście minut na swoim koncie w banku.
Bernard

Bizcredit nie sprawdza dochodów i zatrudnienia

Postautor: Twój doradca » 25 mar 2014, 13:20

Czy mogę polecić pożyczkę od Biz Credit? Lepiej nie żyć na kredyt i nie zaciągać pożyczek, ale życie różnie się układa. Jakiś czas temu brałem w tej firmie pożyczkę przez internet (kwota chwilówki wynosiła 1000 zł). Rzeczywiście pożyczkę udzielają bardzo szybko. Formalności też nie były uciążliwe. Z tego co pamiętam, musiałem przedłożyć kopię dowodu osobistego, kopie pełnych wyciągów z konta osobistego z ostatnich 3 m-cy, na które wpływało moje wynagrodzenie oraz aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu. Termin spłaty pożyczki też jest do zaakceptowania – 15 lub 30 dni, z możliwością przedłużenia spłaty – ja nie korzystałem z tej opcji, ponieważ są to dodatkowe koszty. O pożyczkę możesz wystąpić od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00, wtedy Bizcredit rozpatruje wnioski
Twój doradca

Wróć do Jak znaleźć pożyczkę lub kredyt bez zaświadczeń