Gdzie dostanę szybki kredyt bez zaświadczeń

Pozostałe informacje

Gdzie dostanę szybki kredyt bez zaświadczeń

Postautor: malamegi » 25 wrz 2012, 19:39

Wybór odpowiedniej firmy pożyczkowej
Pożyczki pozabankowe to szybki, prosty i łatwo dostępny sposób na zdobycie gotówki na rozmaite cele – mogą to być zarówno bieżące wydatki, jak i poważniejsze przedsięwzięcia typu remont mieszkania, konsolidacja długów czy zakup samochodu. Wszystko zależy od tego, na co potrzebne są pieniądze. Firmy pożyczkowe i tak zresztą nie wnikają, na co ich klienci wydają pozyskane środki. Pozabankowych instytucji finansowych funkcjonuje na naszym rynku bardzo wiele.

Z reklamami świadczonych przez nie usług mamy do czynienia bardzo często. Z jednej strony daje nam to duże możliwości wyboru, ale z drugiej – naraża na ryzyko wpadnięcia w pułapkę. Ludzie bardzo często wierzą temu, co usłyszą w reklamach i nawet nie przyjdzie im do głowy, by skonfrontować to z rzeczywistością. Efekt jest taki, że nie przykładają wagi do tego z jaką firmą pożyczkową podpisują umowę. Przeważnie nie kończy się to dla nich dobrze, gdyż za takie lekkomyślne podejście do tematu trzeba słono zapłacić.

Nie chodzi w tym momencie o to, aby w ogóle unikać firm pożyczkowych, ale są wśród nich takie, które nie zawsze postępują wobec klientów zgodnie z zasadami fair play. Trzeba się ich wystrzegać. Na szczęście nie brakuje także i takich, które są uczciwe i kierujące się jasnymi, przejrzystymi zasadami. Opinii na temat poszczególnych instytucji najlepiej jest szukać w Internecie. Warto mieć w tym momencie na uwadze doświadczenia innych osób i wyciągać z nich stosowne wnioski. Zawsze to lepsze, iż nauka na własnych błędach.
malamegi
 
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2012, 21:03

Re: Gdzie dostanę szybki kredyt bez zaświadczeń

Postautor: Raznus » 30 cze 2014, 11:04

Wszystko zależy od tego ile trzeba tego kredytu. Banki się rządzą innymi prawami, prywatne firmy innymi. My przykładowo udzielamy kredyty pod zastaw na dowolne kwoty - wszystko zależy od wartości zastawu.
Raznus
 


Wróć do Jak znaleźć pożyczkę lub kredyt bez zaświadczeń

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron