Jakie polecacie chwilówki bez zaświadczeń o dochodach

Pozostałe informacje

Jakie polecacie chwilówki bez zaświadczeń o dochodach

Postautor: malamegi » 24 mar 2014, 13:12

Niestety nie jestem w stanie dostarczyć do banku żadnych zaświadczeń o zarobkach ponieważ pracuję na czarno i przez to nie mam żadnych szans na normalną pożyczkę. Nie jestem bez pracy tylko po prostu nie mam żadnych zaświadczeń od pracodawcy a polskie banki niestety zawsze wymagają tego od swoich klientów. Powiedzcie pilnie gdzie wziąć chwilówkę, która nie wymaga od pożyczkobiorcy nigdy żadnego zaświadczenia o zarobkach i nie pyta w ogóle czy ktoś pracuje czy nie.
malamegi

Wszystkie chwilówki są bez zaświadczeń

Postautor: Twój doradca » 24 mar 2014, 15:43

Generalnie to właśnie chwilówki charakteryzują się tym, że nie chcą od klientów zaświadczeń. Niedawno popsuła mi się pralka i niestety musiałam szybko kupić nową (przy pięcioosobowej rodzinie pralka jest absolutną koniecznością). Do wypłaty jeszcze było daleko, więc skąd wziąć dodatkowe pieniądze? Szybko poszperałam w internecie i zdecydowałam się na krótkoterminową pożyczkę w Kyzoo.pl. Chwalę sobie tą pożyczkę, ponieważ wniosek wypełniłam online, a pieniądze były już tego samego dnia na moim rachunku bankowym. Musicie tylko pamiętać, iż pierwsza pożyczka jest udzielana maksymalnie do kwoty 500 zł (ja akurat tyle potrzebowałam, bo resztę kwoty szczęśliwie dołożyli mi teściowie). Biorąc kolejne pożyczki kwota pożyczanych pieniędzy sukcesywnie wzrasta. Sprawdziłam i gorąco polecam.
Twój doradca

Wróć do Jak znaleźć pożyczkę lub kredyt bez zaświadczeń