Kto pomaga spłacać długi i ma chwilówki bez weryfikacji baz

Cenne informacje dla osób zadłużonych

Kto pomaga spłacać długi i ma chwilówki bez weryfikacji baz

Postautor: Bernard » 24 mar 2014, 21:52

Moje długi są coraz większe i ciągle tylko zarabiam na to żeby spłacać kolejne raty za pożyczki i kredyty. Może znacie kogoś kto zajmuje się pomaganiem osobom z długami i nie boi się pożyczać pieniędzy nawet tym, którzy uważani są za tych z wysokim ryzykiem kredytowym. Szukam pilnie pomocy finansowej i kogoś kto za mnie spłaci moje wszystkie długi , a ja temu kogoś pospłacam wszystko w dogodnych ratach. CHodzi mi o taką prywatną pozyczkę na pełną konsolidacje wszystkich moich dotychczasowych rat za kredyty i nawet chwilówki.
Bernard

Konsolidacja długów pozabankowa jest ryzykowna

Postautor: Twój doradca » 25 mar 2014, 12:42

No tutaj to cudów nie ma i nie da się pomóc na zasadzie gwiazdki z nieba. Prawdziwe konsolidacje kredytów i pożyczek to oczywiście banki, ale one zawsze będą wymagały czystego biku. Jeśli chodzi o sektor pozabankowy to możesz liczyc na jakieś pożyczki ale te będa na 100% pod zastaw. Najlepszym zastawem są oczywiście nieruchomości lub ziemia rolna. Tylko tutaj uważaj co podpisujesz i jeśli zaakceptujesz warunki to nie będzie zmiłuj i jesli kiedyś spóźnisz się z spłacaniem pożyczki to stracisz cały zastaw i nie pomoże Ci nikt już.
Twój doradca

Re: Kto pomaga spłacać długi i ma chwilówki bez weryfikacji

Postautor: Prawda » 05 cze 2014, 12:19

Nikt nie pomaga spłacać długów. Nikt nie robi tego z dobrego serca. To poważne, finansowe sprawy i jak ktoś się tym zajmuje to zajmuje zawodowo i zarabia na tym pieniądze a nie pomaga za free. Zapomnijcie o czymś takim.
Prawda

Re: Kto pomaga spłacać długi i ma chwilówki bez weryfikacji

Postautor: Doradca bankowy » 02 wrz 2014, 9:10

Niestety ale zawarte w temacie pytania wykluczają się nawzajem. Jeśli ktoś chce wdrożyć plan wyjścia z długów to nie może kierować uwagi na chwilówki. Ognia nie da się zgasić benzyną. Właśnie chwilówki są jedną z przyczyn poważnych zadłużeń.

Sugeruję opisywać konkretne przypadki i samemu nie szukać takich dziwnych rozwiązań. Po to jest forum, żeby zasugerować inne, lepsze rozwiązanie.
Doradca bankowy

Wróć do Porady jak wyjść z długów