Jaka jest pewna chwilówka dla ludzi z dużymi długami

Cenne informacje dla osób zadłużonych

Jaka jest pewna chwilówka dla ludzi z dużymi długami

Postautor: malamegi » 24 mar 2014, 13:20

Wiem, że już w niektórych tematach o to pytałam, ale jestem bardzo zdesperowana i potrzebuję pomocy natychmiast. Moje długi są coraz większe i nie radzę sobie ze spłacaniem wszystkich rat na bieżąco. Aktualnie zalegam z ratą za samochód 1500 zł i musze gdzieś pilnie pozyczyć pieniądze żeby nie zostać zlicytowana przez bank. To stary kredyt i już go kończę spłacać ale póki co szukam dobrej chwilówki nadającej się dla osób, które mają wielkie długi nie tylko w bankach ale także w róznych instytucjach pozabankowych. Pomózcie proszę.
malamegi

Opinie o chwilówkach Filarum

Postautor: Twój doradca » 24 mar 2014, 15:43

Brałam pożyczkę gotówkową z tej firmy i mogę z czystym sumieniem polecić. Szybko i wygodnie – wszystko załatwiłam w zaciszu domowym przez internet. Pierwsza pożyczka nie jest duża, bo raptem jej kwota wynosi 500 zł, ale biorąc kolejne (oczywiście po spłacie chwilówki wcześniej zaciągniętej) można pożyczyć 1000 zł, 1500 zł, 2000 zł czy nawet 2500 zł. Pożyczkodawca oferuje szybkie pożyczki, ale spłaty też są dosyć szybkie – maksymalnie 30 dni. Oczywiście w razie nieprzewidzianych okoliczności istnieje możliwość przedłużenia spłaty o 7, 14 i 30 dni, ale trzeba wówczas liczyć się z dodatkowymi kosztami. Ja na szczęście nie korzystałam z tej opcji. Spłaciłam pożyczkę w terminie i jeśli zaistnieje w przyszłości konieczność szybkiego pożyczenia gotówki na pewno skorzystam kolejny raz.
Twój doradca

Re: Jaka jest pewna chwilówka dla ludzi z dużymi długami

Postautor: smelly03 » 12 lip 2015, 8:21

Bardzo jestem ciekaw .Macie wiecej wypowiedzi.
smelly03

Wróć do Porady jak wyjść z długów