Gdzie najłatwiej dostać chwilówkę z zadłużeniem komorniczym

Oferty firm pożyczkowych

Gdzie najłatwiej dostać chwilówkę z zadłużeniem komorniczym

Postautor: Bernard » 24 mar 2014, 21:27

Nie ukrywam, że mam długi i komornik siedzi mi na karku i właśnie dlatego nie mam nawet cienia szansy na to żeby w jakimś polskim banku dostać kredyt gotówkowy. Nie mam teraz jakiś wielkich potrzeb i nie potrzebuję jakiejś ogromnej sumy, ale naprawdę muszę pilnie pożyczyć ok 2 tys. zł na ok miesiąc i spokojnie wszystko oddam. Tylko muszę mieć pieniądze do ręki bo jeśli kasa wpłynie na konto bankowe to od razu zajmie mi wszystko komornik. Nie mogę tej kasy stracić bo jest mi ona potrzebna na pilne wydatki. Wiem, że można jakoś wziąć dobrą chwilówkę nawet z poważnym zajęciem komorniczym.
Bernard

LendOn nie patrzą czy ktoś ma załdużenie u komornika

Postautor: Twój doradca » 25 mar 2014, 13:19

W zeszłym miesiącu brałem pożyczkę właśnie w firmie LendOn.pl. Według mnie, pożyczka ta jest godna polecenia. Wszystko załatwiłam przez internet, bez wychodzenia z domu. Nie są potrzebni żyranci. Co prawda pierwszą pożyczkę można zaciągnąć na kwotę nie większą niż 500 zł, ale kwota ta wzrasta wraz z kolejnymi pożyczkami. Pożyczkę spłaca się w jednej racie, w terminie od 5 do 30 dni, a jeśli z nieprzewidzianych przyczyn nie można spłacić pożyczki w ustalonym wcześniej terminie, to istnieje możliwość przedłużenia spłaty o kolejne 5, 15 i 30 dni. Warto pamiętać, że wnioski o pożyczkę są rozpatrywane od poniedziałku do piątku, w godzinach roboczych od 8.00 do 18.00.
Twój doradca

Re: Gdzie najłatwiej dostać chwilówkę z zadłużeniem komornic

Postautor: betina » 09 lut 2015, 20:51

Ostatnio potrzebowałam kwoty sięgającej prawie 50 000. Troszkę się nachodziłam i napytałam aż trafiłam na pozyczkibezbarier.pl Tak wszystko załatwiłam niemal od ręki. Wniosek wypełniłam on-line. Mają długo okres kredytowania bo do 10 lat a był mi potrzebny jak najdłuższy. No i co ważne niskie oprocentowanie- od 5% o RRSO - 16%, lepsze od wielu pożyczek bankowych. Miałam nie wesołą sytuację włącznie z komornikiem na karku, ale to za długa historia na forum.
betina

Re: Gdzie najłatwiej dostać chwilówkę z zadłużeniem komornic

Postautor: areczekjo » 11 lip 2015, 13:37

chyba najłatwiej o pożyczkę bez sprawdzania bik i krd na dowód online starać się tutaj http://pozyczkichwilowkipoznan.pl
areczekjo

Wróć do Kto oferuje pożyczki dla zadłużonych