Jakie znacie pożyczki chwilówki online od 18 lat - bez bik

Oferty firm pożyczkowych

Jakie znacie pożyczki chwilówki online od 18 lat - bez bik

Postautor: Bernard » 25 mar 2014, 13:56

Ja niestety mam już kilka chwilówek i nie wiem gdzie jeszcze mogę pożyczyć pieniądze dlatego pomyślałem żeby pożyczyć pieniądze przez internet na syna , który ukończył właśnie 18 lat. Większość ofert jest od 21 lat i chyba jakas jedna chwilówka daje chwilówki dla 19 latków. Niestety w praktyce nie udało mi się znaleźć takiej firmy, która oferuje pożyczki przesz internet osobom, które ukończyły 18 lat i mają już dorosły dowód osobisty. Pomóżcie bo jestem naprawde w kropce i te pieniądze są mi bardzo potrzebne na pilne wydatki.
Bernard

OK MONEY dają pożyczki chwilówki dla 18 i 19 sto latków

Postautor: Twój doradca » 25 mar 2014, 14:04

Pożyczałem i jestem zadowolony z oferowanych przez OK Money usług. W tym parabanku możesz przez internet pożyczyć pieniądze od 200 do 1500 zł. Warto podkreślić, że jest to jeden z nielicznych parabanków, który oferuje pożyczki osobom w wieku już od 18 lat. Procedura udzielania pożyczki jest bardzo prosta, wystarczy wypełnić online wniosek. Decyzję o przyznaniu lub odmowie pożyczki otrzymasz natychmiast na stronie internetowej. Trzeba też przesłać 1 gr na konto OK Money, w ten sposób sprawdzane są Twoje dane. Po wykonaniu tych nieskomplikowanych procedur, pieniądze w ciągu godziny są przelewane na Twoje konto bankowe. W ciągu kilku dni otrzymasz pocztą fakturę (objaśniającą jak spłacić zobowiązanie) wraz z umową pożyczki, którą musisz podpisać i odesłać do OK Money. Jest to dość istotne, bo jeśli nie odeślesz umowy, stracisz możliwość ubiegania się o następną pożyczkę.
Twój doradca

Re: Jakie znacie pożyczki chwilówki online od 18 lat - bez b

Postautor: pozyczkasa.pl » 27 sty 2015, 20:08

niestety ale OKmoney już nie udziela chwilówek. Może to się zmienić za jakiś czas ale na obecną chwile strona przekierowuje na optima. O całym zajściu można poczytać na http://www.pozyczkasa.pl/minimalny-i-maksymalny-wiek-przy-chwilowkach. Firm udzielających od 18 roku życia jest kilka więc można taką chwilówkę otrzymać.
pozyczkasa.pl

Wróć do Kto oferuje pożyczki dla zadłużonych